1. JARDUNALDIA    
     Zestoa AN Txupatxuzak 7 - 0
     Zestoa  A AM Talaipe  5- 5 
     Tximistak Zestoa B AM  2- 5
     Zestoa A BM Lehoiak  7 - 6
  Arrano beltzak Zestoa B BM  6 - 8
     Goxokiak Zestoa B BN  0 - 4
     Zestoa A BN Ostadarrak  5 - 7
          
          
          
       
 
   2. JARDUNALDIA    
     Ostadarrak Zestoa A BN  1- 4
     Zestoa B BN Izurdeak  4 - 1 
     Tigreak Zestoa A BM  4 - 9
     Arrano beltzak Zestoa B BM  3 - 9
     Zestoa AN Herensugeak  13- 1
     Muskerrak Zestoa A AM  6 - 3
     Zestoa B AM Hartzak  11 - 0
          
          
          
       
 
   3. JARDUNALDIA    
     Trumoiak Zestoa A BM  9-9
     Zestoa B BM Maria eta Jose C  13-2 
     Maria eta Jose B Zestoa B BN  6-5
     Maria eta Jose A Zestoa B AM  4-2
     Zestoa A AM Maria eta Jose B  1-7
     Zestoa Maria eta Jose A  2-4
          
          
          
          
       
 
   4. JARDUNALDIA    
     Z.JOKALARIAK  Zestoa B (BM)  09 - 08
    

Zestoa A

(BM)

  ATSEDENA  
     PIPERMINAK Zestoa A (BN)  0 - 0
    

Zestoa B

(BN)

Zestoa BNA  4 - 5
     TALAIPE Zestoa A (AM)  7 - 1
    

Zestoa B

(AM)

OLAGARROAK  9 - 1
    

Zestoa

(AN)

MARRAZOAK  1 - 5
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
       
 
   5. JARDUNALDIA    
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0 
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
     Zestoa BNA Zestoa BNA  0 - 0
       
 
   6. JARDUNALDIA    
 

Zestoa C

( BM )

Zestoa B

( BM )

 4 - 7
    

Zestoa A

( BM )

Z. JOKALARIAK

( BM )

 7 - 1 
    

Zestoa A

( BN )

Zestoa B

( BN )

 6 - 1
    

Zestoa A

( AM )

TXIMISTAK

( AM )

 2 - 2
    

Zestoa B

( AM )

MUSKERRAK

( AM )

 2 - 3
    

Zestoa

( AN )

MARRAZOAK

( AN )

 2 (2) - 2 (1)
          
          
          
          
       
 
   7. JARDUNALDIA    
     Zestoa A (BN) Zestoa B (BN)  8 - 0
     Zestoa (AN) M. ETA JOSE  3 - 1
     ZESTOA A (BM) ZESTOA B (BM) ATSEDENA
       
   

 

Zestoako taldeen kodifikazoa: BM_Benjamin mutilak  /  BN_Benjamin neskak

   AM_Alebin mutilak  /  AN_Alebin neskak